Zabiegi, których musisz koniecznie spróbować będąc w SPA

Zabiegi, których musisz koniecznie spróbować będąc w SPA

Hotele SPA i salony SPA oferują swoim klientom szeroki zakres zabiegów, które mają na celu odnowienie skóry, zrelaksować, a także poprawić samopoczucie. Aby jednak zabiegi pozytywnie wpływały na kondycję fizyczną i duszą, muszą być one odpowiednio dopasowane. W tym artykule przedstawiamy dwa zabiegi, które odmienią Twoje życie.

Masaż ujędrniający

Właściwie każdy dobry hotel z basenem (dolnośląskie i inne regiony) oferuje bogatą ofertę masaży, w której znajdziemy z pewnością masaż ujędrniający na całe ciało. Zazwyczaj masaż ten łączy specjalne techniki ruchów oraz wysoką koncentrację przeróżnych kosmetyków o bogatym składzie oraz pełnym aktywnych substancji. Substancje te mogą na przykład stymulować procesy spalania tłuszczu, uszczelnić układ krwionośny czy ujędrnić całe ciało.

Wspomniane połączenie już po kilku zabiegach sprawia, że skóra staje się elastyczna i odpowiednio naciągnięta. Masaże tego typu w doskonały sposób wspomagają proces ujędrniający i wstrzymują postępujące procesy starzenia się skóry. Jeśli nasz hotel z basenem (dolnośląskie i inne regiony) realizuje taki masaż, to z pewnością kadra pracownicza poprosi nas o przyjście po wzięciu prysznicu. Przed zabiegiem odradza się korzystanie z solarium i opalania się na dużym słońcu. W hotelu z pewnością dostaniemy specjalną odzież w formie szlafroka, ręcznika oraz jednorazowej bielizny.

Peeling kawitacyjny

To bardzo innowacyjny zabieg kosmetyczny, który oczyszcza skórę, poprzez złuszczanie jej i głębokie działanie. Zabieg ten bazuje na zjawisku kawitacji. W rezultacie skóra w początkowej fazie jest wilgotna, natomiast potem przez ultradźwięki następuje złuszczenie skóry i redukcja starych komórek. Jeśli nasza skóra jest dość tłusta, wtedy zabieg reguluje wydzielenie serum. Ogólnie peeling kwiatowy ma na celu spowolnienie procesów starzenia się skóry oraz redukcję przebarwień. Sam proces jest krótki i dynamiczny. W praktyce trwa jedynie 45 min. Specjaliści realizujący ten zabieg zalecają, aby przyjść bez makijażu, aby serum dobrze się wchłonęło w skórę.